Чи можна вивчити англійську мову в домашніх умовах: 10 дієвих порад
Шкала CEFR включає 6 рівні англійської мови: Beginner – A1, Elementary – A2, Intermediate – B1, Upper Intermediate – B2, Advanced – C1, Proficient – C2.

Початковий рівень – Beginner (Pre-A1)
На даному етапі людина з нуля починає вивчати мову. Рівень включає алфавіт, елементарні фрази і правила, читання. Вивчення ведеться майже з нуля. Після проходження цього рівня студент може самостійно давати відповіді на запитання, які часто ставлять люди одне одному під час зустрічі. Наприклад: Як тебе звуть? Де ти живеш? Скільки тобі років? Яка у тебе сім’я?

Нижче за середній – Pre-Intermediate (A2)
Приступаючи до вивчення мови цьому етапі, студенти вже знають, як правильно вимовляти деякі фрази і можуть коротко спілкуватися на деякі теми. Завдяки цьому рівню у студентів значно підвищується навчальний потенціал, вони виконують більше практичних вправ і вчаться вимовляти речення із складнішою структурою.

Середній – Intermediate (B1)
Цей рівень призначений для повного закріплення всіх знань, отриманих на попередніх заняттях. Окрім цього для вивчення вводиться нова лексика, яка носить складніший характер. Велика увага приділяється прямій та непрямій мові, дієсловам та прийменникам, дієприкметникам та дієприслівникам, правильному порядку слів у реченнях тощо. На цьому рівні тексти набувають більш інформаційно-наповненої та подовженої структури. Успішно освоївши знання на рівні Intermediate, людина може добре розуміти співрозмовника та легко підтримувати діалог.

Вище середнього – Upper-Intermediate (B2)
Переходячи на п’ятий рівень студенти комфортно спілкуються та розуміють англійську мову. В основному цей етап заснований на практичних заняттях, теоретичним заняттям тут приділяється дуже мало часу. Цей рівень вважається широко затребуваним у сфері освіти та бізнесу. Можна сказати, що з Upper Intermediate, шкала рівнів англійської показує вже постійного користувача мови.

Просунутий – Advanced (C1)
До вивчення цього рівня приступають усі, хто хоче мати хорошу вправність у мові. Теми, які були пройдені раніше, розглядаються на більш поглибленому професійному та специфічному рівні. Вони охоплюють багато літературних жанрів, особливості навколишнього середовища, юридичні процеси і т.д.

Майстерність – Proficiency (C2)
Вважається найвищим рівнем – рівнем носія мови. Студент освоїв усі рівні англійської, людині знайома кожна категорія англійської мови, вона може вільно спілкуватися на будь-які теми. Для нього взагалі не складе труднощів пройти вузько-спеціалізовану співбесіду або скласти іспит для вступу в іноземний ВНЗ.
Comments (0)
No login
Login or register to post your comment