Lider Sohbet Siteleri Chat Odaları

Mynet Chat odaları
Mynet sohbet sitesinin eski muhabbetlerini bilenler mutlaka aramızda vardır. Eski özlem dolu günleri yeniden yad etmek, bu kültürü yaşatmak adına mynet chat odalarını sizlere takdim etmekten gurur duyarız. Mynet chat odalarının dağılması ile birlikte, buralara takılan hatırı sayılır bir kitle, sağda solda perişan oldu ve doğru düzgün bir sohbet sitesi bulamadılar. Herseyim.org olarak bizler bu duruma oldukça üzüldük, neden eski mynet chat kültürünü yeniden canlandırmayalım?

Neden bu siteye ait kullanıcılar dağınık halde dursun? gibi kendimize sorular sorduk. Yıllandıkça değeri artan bu kültürü yeniden canlandırmaya ve eskimynet tutkunlarını sitemiz altında toplamaya başladık. Bu meyanda gayret bizden tevfik ALLAH’tan diyerek Bismillah dedik ve işe koyulduk. Ciddi arkadaşlıkların, baki ve ebedi dostlukların temelini atmak için kolları sıvadık.

Eski mynet chat odalarına olan özlem günümüzde hala devam etmektedir. Çünkü bazı durumlarda eskiye özlem asla sona ermemektedir. Eski insanların muhabbeti, candan yaklaşımları maalesef günümüz dünyasında kalmadı. Mertlik gitti yerini namertlik aldı. Adamlar ve kadınlar sanki naylon oldu.

Bedava Mynet Chat Odaları
Mynet Chat odalarının havasını solumuş, kültürünü benimsemiş kullanıcıların, aynı kriterlere sahip hayalsohbet.net sohbet odalarımızı denemelerini, daha sonra edindikleri izlenimleri, varsa şikayet, eleştiri ya da memnuniyetlerini bize konu altından yorum olarak bildirmeleri önem arz etmektedir. Bu şekilde gözümüzden kaçmış olan eksik ve aksak hususları tamamlamaya gayret edeceğiz. Sunucumuz içerisinde yakın zamanda sanat, bilim, edebiyat, felsefe kanalları açılarak faaliyete geçecektir. Bu kanallarımızda ilgi alanlarınız ile alakalı paylaşımlar yapabilirsiniz.

Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Mynet Sohbet odaları asla yıpranmayan dostlukları ve seviyeli muhabbetleri yeniden sizlere yaşatmak için kurulan bir chat hareketidir. EskiMynet sohbet odalarında günlük yaklaşık 100 ile 400 kişi arasında kullanıcı bulunmakta, son derece kültürlü ve bilgili bireyler sohbetlere dahil olmaktadır.

Seviyeli Sohbet Odaları ve Mobil Chat
Mobil Chat odalarımızda, hızlı, güvenilir ve bağlantınız kopmadan rahatlıkla chat yapabileceksiniz. Hiç bir şekilde sizlerden bir ücret talep edilmeyecek, şahsi bilgileriniz gizli tutulacaktır. Güvenli sohbetin yeni adresinde kendinize arkadaş ve sevgili bulabilirsiniz.
 
 
(Translation by Flokii)
 
Leading Chat Sites Chat Rooms

Mynet Chat rooms
There are definitely among us who know the old conversations of the Mynet chat site. We are proud to present mynet chat rooms in order to remember the old longing days and to keep this culture alive. With the disintegration of the Mynet chat rooms, a considerable number of people stuck in these areas became miserable and they could not find a proper chat site. As Herseyim.org, we are very upset about this situation, why not revive the old mynet chat culture?

Why should the users of this site be scattered? We asked ourselves questions like. We started to revive this culture, whose value has increased as we get older, and to gather old-age enthusiasts under our site. In this context, we said the effort is from Allah and we said Bismillah and got to work. We rolled up our sleeves to lay the foundations of serious friendships, enduring and eternal friendships.

The longing for the old mynet chat rooms still continues today. Because in some cases, the longing for the old never ends. Unfortunately, the conversation and sincere attitudes of old people have not remained in today's world. Deadness left and was replaced by chastity. Men and women were as if nylon.

Free Mynet Chat Rooms
It is important that the users who have breathed into the atmosphere of the Mynet Chat rooms and have adopted the culture, try our imagination.net chat rooms with the same criteria, then report their impressions, complaints, criticisms or satisfaction, if any, as a comment under the subject. In this way, we will endeavor to complete the missing and faulty issues that we have overlooked. In our server, art, science, literature and philosophy channels will be opened in the near future. You can share your interests in these channels.

Friendship and Dating Site
Mynet Chat rooms are a chat movement established to make you experience the friendships and level conversations that never wear out. EskiMynet chat rooms have between 100 and 400 users daily, and highly cultured and knowledgeable individuals participate in the conversations.

Leveled Chat Rooms and Mobile Chat
In our mobile chat rooms, you will be able to chat quickly, reliably and easily without losing your connection. Under no circumstances will you be charged a fee, your personal information will be kept confidential. You can find friends and lovers at the new address for safe chat.
Posted in Not-for-Profit blogs on September 17 at 03:23 PM

Comments (2)

No login